• YAZIKLAR OLSUN!..

  YAZIKLAR OLSUN!..

  14 Mayıs 2021

   
  | Devamı

  YAZIKLAR OLSUN!..

      Dindar Kahramanların Sırıtan Korkaklığı

    Konuya dindar kahraman olarak hava atan iktidarın, ortağının ve yandaşlarının gerçek ayarını ve amacını ortaya koyan çarpıcı bir saptama ile başlayalım. 2021 Ramazan Bayramı namazına giden mü’minler belki farkına bile varamamışlardı; ne namaz öncesi (Elazığ’da) Müftü Bey tarafından yapılan vaazü nasihatte ne de Hoca Efendilerin okudukları hutbede, Kudüs’te ve Filistin’de yaşanan korkunç katliam ve saldırılarla ilgili olarak, soysuz ve kuduz İSRAİL kelimesi dahi yer almamıştı. Öyle anlaşılıyor ki, Erdoğan iktidarınca Diyanet Başkanlığına özel talimat verilerek mel’un Yahudi’lerin ve Siyonist İsrail’in kesinlikle ve ismen suçlanmaması ve sadece “zulmeden bir topluluk” denilerek geçiştirilmeye çalışılması için sıkı bir tenbihat yapılmıştı. Zaten günlerdir yandaş medya yorumcuları ve yazarları da; “Bütün bu vahşetlerin, Netanyahu’nun oy devşirme telaşı ve çabası olduğu kanaatini” işleyip durmakta, işgalci ve zalim İsrail’in Siyonist amaçları ve Türkiye’mizin de yarısını içine alan Büyük İsrail planları, kasıtlı olarak unutturulmaya uğraşılmaktaydı.  Yoksa yandaş Abdurrahman Dilipak’ın da itiraf ettiği gibi, kuruluş aşamasında Sn. Erdoğan’a iktidara taşınmak karşılığında dayatılan: “İsmen ve resmen İsrail ve Siyonizm aleyhtarlığı yapmama” şartına mı uyulmaktaydı!? Elbette bu Kur’ani ve tarihi gerçeklerin ve fiili cinayetlerin perde arkasını gizleyip saklamaya ve Siyonist odaklara ve onlara destek çıkan Haçlı Amerika ve Avrupa’ya yaranmaya çalışanlar, kesinlikle Allah’ın, meleklerin ve mü’minlerin lanetine ve kahrına uğrayacaklardı. Tarih böyle bir korkaklığa ve kuklalığa şahit olmamıştı.

    “Gerçekten, apaçık belgelerden (ibaret emirler olarak) indirdiklerimizi (Kur’ani hüküm ve hakikatleri) ve insanlar için Kitapta açıkça beyan ettiğimiz hidayeti (şeriat ve istikamet prensiplerini) gizlemekte olanlar (güç odaklarının vereceği zarardan korkarak veya onlardan makam ve menfaat umarak, Kur’ani gerçekleri kısmen veya tamamen örtmeye çalışanlar var ya); işte onlara, hem Allah lanet etmektedir, hem de (bütün) lanet ediciler(in bedduası onların üzerinedir).” (Bakara: 159)  Bu Haber 164 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS