• Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı ve UKRAYNA SAVAŞI

  Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı ve UKRAYNA SAVAŞI

  01 Mayıs 2022

   
  | Devamı
   


  Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı

  ve

  UKRAYNA SAVAŞI

        

  ABD, Ukrayna’da Biyolojik Araştırma Merkezlerinin bulunduğunu kabul etmişti. Zaten Putin de, Ukrayna’nın Rusya’ya karşı Biyolojik Silah üretim tesisleri kurduğunu söylemişti. Ukrayna askerlerinin, özel kuvvetlerinin ve sivil savunma birliklerinin ortak masonik simgeleri ve Gamalı Haç benzeri Nazi şekillerini ve “Güneş Tekerleğini” kullandıkları görüntülenmişti.

  Acaba Amerika ve Rusya, Ukrayna’da “Biyolojik” silahlar üretildiği iddialarıyla, “Korona Virüs’ün özel laboratuvarlarda üretildiği” dedikodularına bir günah keçisi bulma amacı mı gütmektelerdi? ÇİN’in bu iddialara şiddetle karşı çıkması, Korona Virüs’ün Wuhan’daki laboratuvarlarda üretilip yayıldığı gerekçesiyle yüz milyarlarca dolarlık tazminata mahkûm edilme endişesi ve suçluluk psikolojisi yüzünden miydi?

  Siyonizm timsahının üst çenesi olan Haçlı Batı (Amerika ve Avrupa) ise, kendilerinin kışkırttığı ve Rusya’nın yol açtığı Ukrayna yıkımı ve katliamları karşısında tam bir tutarsızlık ve duyarsızlık içindeydi. En basitinden Rusya’ya yönelik ambargo girişimlerini, saldırı öncesinde ciddi bir şekilde gündeme getirselerdi, Rusya bu haksız ve dayanaksız saldırıya cesaret edemeyecekti. Siyonist zalimler ve işbirlikçi hainler, kendi şeytani düzenlerinin sürmesi ve sömürü sistemlerinin yürümesi için dünyayı ateşe vermekten çekinmemişlerdi.

  Çünkü Rus Dışişleri Bakanı Lavrov; 300 Milyar Dolarlık Merkez Bankası rezervlerinin dondurulmasını hiç beklemediklerini ve bunun savaşın seyrini değiştireceğini söylemişti. Moskova Devlet Üniversitesi öğrencilerine hitap eden Lavrov: “Böyle bir girişimi hayal bile edemediklerini” belirtmişti.


  ...

  MAKALENİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ..
 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS