• Türkiye’nin Maddi ve Manevi Kaynakları Kurutulmaktaydı Ve ACİL SORUN ERDOĞAN İKTİDARINDAN KURTULMAKTI!

  Türkiye’nin Maddi ve Manevi Kaynakları Kurutulmaktaydı Ve ACİL SORUN ERDOĞAN İKTİDARINDAN KURTULMAKTI!

  13 Şubat 2020

   
  | Devamı

  Türkiye’nin Maddi ve Manevi Kaynakları Kurutulmaktaydı

  Ve

  ACİL SORUN ERDOĞAN İKTİDARINDAN KURTULMAKTI![1]

        

  Siyonist Trump’la, Siyonist Netanyahu, Yüzyılın Anlaşması diye, Kudüs’ün tamamını İsrail’in başkenti kabul eden, İsrail işgalini resmileştiren bir sözde anlaşmayı imzaladılar. Bu, Filistin’i tarihe gömme çabasıdır. AKP iktidarı kof palavralarla güya bu kararı kınıyor, yandaş yazar ve yorumcular güya karşı çıkıyor… Muhalefet de bunlara destek veriyordu. Oysa yapılacak ilk ve asgari tepki; İsrail’le imzalanan NORMALleşme anlaşmasını iptal ettiklerini derhal açıklamaktır. Gerisi laf-u güzaf ve boş palavradır. Suriye savaşı da, bu ülkeyi boşaltıp Büyük İsrail’e zemin hazırlama planıdır. Bu arada Sn. Erdoğan’ın güya diplomatik girişimleri, sadece göz boyamadır. Çünkü İdlib’te Rusya, Libya’da Hafter hâlâ masum Müslüman kanı akıtmaktadır.

  Hem siz ne ile bu Siyonist dayatmaya karşı çıkacaksınız? NATO ile mi, BM ile mi, AB ile mi? “PKK terör örgütü sayılamaz ve eylemlerinden dolayı yargılanamaz” diyen Belçika ile mi? 19 yıldır, İslam Birliği Teşkilatını, İslam Savunma Paktını, İslam Ortak Pazarını niye kurmadınız? Hâlâ bir motor, bir araba bile yapamadınız? Çünkü siz BOP’un eşbaşkanı ve suç ortağı olmak üzere iktidara taşındınız?

  Bu arada Suudi Arabistan, Umman, Abu Dabi ve Erdoğan’ın özel dostu Katar yönetimleri de Siyonistlerin bu Kudüs’ü ve Filistin’i işgal kararına destek çıkmışlardı. Çünkü kendileri de Yahudi asıllı kiralık münafıklardı. Dikkat buyurunuz; İngiltere Başbakanı Boris Johnson da Yahudi asıllıdır. Hatta Dedesi, Türkçü Mason İttihat Terakki iktidarının bir Bakanıydı ve koyu Türkçülük yapmaktaydı. Evet yanlış duymadınız, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, İngiliz falan sanılmasındı; dedesi Mason İttihatçıların Milli Eğitim Bakanı Ali Kemal Bey isimli gizli Yahudi dönmezi olmaktaydı. Bu Siyonist İttihatçı hain, “Türk yazar, gazeteci ve siyaset adamı” olarak tanıtılmaktaydı. Oysa şanlı Kurtuluş Savaşı’mıza şiddetle karşı çıktığından, ayrıca Ermeni yanlısı ve koyu Abdülhamit düşmanlığı yaptığından “Artin Kemal” ismi takılmış ve bu hain, Milli Mücadele sonrası İzmit’te linç edilmekten kurtulamamıştı. Hayret her nedense; bizdeki ırkçı Türkçülerin de Kürtçülerin de, fikir babaları hep bu Siyonist hainler ve gizli Yahudiler olmaktaydı! Moiz Kohen Tekinalp de bunlardandı. Elbette müsbet Türk Milliyetçiliği farklıydı…

  Libya Mutabakatı mı, İsrail Hizmetkârlığı mıydı?

  Türkiye’nin Akdeniz’deki çıkarlarımızı korumak üzere Libya ile Mutabakat Muhtırası imzalaması doğru ve olumlu bir adımdı. Ancak, sonuçta bu girişimin İsrail’e yarayacağı ve Türkiye’nin başına yeni gaileler açacağı konusunda çok ciddi kuşkularımız vardı. Zaten daha önce Haçlı Batı ve NATO’yla bir olup Libya’yı harabeye çeviren ve on binlerce masum Müslümanın katledilmesine suç ortaklığı eden Erdoğan iktidarının her girişiminde bir bit yeniği aramak, aklın ve vicdanın icabıydı. Türkiye’nin şimdi Libya’da birlik ve bütünlüğü sağlayıcı… Libya’yı yeniden huzur ve refah ortamına hazırlayıcı girişimlerde bulunması gerekirken, oradaki iç savaşa dahil olması elbette yanlıştı ve çok vahim sonuçlara yol açardı. Haksız ve dayanaksız bahanelerle Libya’yı vuran, ardından emperyalist sömürü çarklarını kurarak petrol ve doğalgaz yataklarını paylaşan güçler, bu zulümlerinin devamı için, Libya’daki iç savaşın devamından yanaydı.

  Libya Mutabakat Muhtırası İsrail’e gizli hizmet planı olmasındı?

  .........

  MAKALENİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

  Bu Haber 4214 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS