• MÜJDE!. Arş. Yzr. Ahmet AKGÜL Üstadımızın Eserleri ÜCRETSİZ İndirilebilecek Şekilde İnternet Ortamında Yayına Girmiştir!..

  MÜJDE!. Arş. Yzr. Ahmet AKGÜL Üstadımızın Eserleri ÜCRETSİZ İndirilebilecek Şekilde İnternet Ortamında Yayına Girmiştir!..

  05 Ekim 2017
  ÜCRETSİZ OLARAK İNDİRİLİYOR!...

   
  | Devamı  MÜJDE!...

  Arş. Yzr. AHMET AKGÜL ÜSTADIMIZIN ESERLERİ İNTERNET ORTAMINDA YAYINA GİRMİŞTİR.

  Bu eserlerin her hakkı serbest olarak indirip  paylaşabileceğimizi tekrar hatırlatarak üstadımızın eserleriyle sizi baş başa bırakıyoruz.


                          Araştırmacı-Yazar, Düşünür ve Siyaset Bilimci olarak tanınan Ahmet Akgül, Milli Görüş çizgisinde önemli bir fikir adamıdır. Olaylara insan eksenli ve İslam endeksli yaklaşmaktadır.

  2004 Ocağında, arkadaşlarıyla birlikte İstanbul’da aylık olarak yayınlanan “Milli Çözüm” Dergisini çıkarmaya başlamıştır.

  Uzun süreli, ciddi ve çileli bir mücadele dönemi yaşamış ve kırk yıldır bu duyarlı ve tutarlı tavrını bırakmamıştır. Bu yüzden pek çok sıkıntı ve saldırılara uğramış, defalarca mahkeme açılıp tutuklanmış ve hapis yatmıştır.

  İnancımız ve ihtiyacımız olan evrensel hukuk kurallarının; bütün insanlığın ortak değeri ve hayat düzeni haline getirilmesi, “Demokrasi, Laiklik ve özgürlükler” gibi çağdaş kurum ve kavramların; ilmi ve insani temellere göre yeniden şekillenmesi… Ve Türkiye’nin yeni bir barış ve bereket medeniyetine öncülük etmesi konularında yoğunlaşmıştır.

  Milli siyaset ve sorumluluk düşüncesini farklı bir boyutta ele alan ve yorumlayan Hocamız; yaklaşık 30 yıldır Türkiye’mizin her yerinde, Avrupa’da ve İslam ülkelerinde, önemli seminer ve konferanslara katılmaktadır.

  Oğuzhan Asiltürk - Şevket Kazan ekibinin gizli niyet ve tertiplerini ve uzun vadeli hedefler ve stratejik tavizler sonucu Partiye girdiklerini sezmesi ve söylemesi nedeniyle, Ahmet Akgül’ün teşkilatlarda ve Milli Görüşçü kuruluşlarda hizmet vermesi yasaklanmış; Erbakan Hoca ise, kendisinin daha bağımsız davranabilmesi ve nifak çarkı içinde körletilip kirletilmemesi için bu girişimlere karşı çıkmamış, ama uzaktan destekleyip yönlendirmekten de geri durmamıştır.

   

  1949 Elazığ doğumlu olan, çeşitli konularda yayınlanmış ve hazırlanmış elli kadar kitabı bulunan yazarımız, evli ve beş çocuk babasıdır.

  Hocamız’ın Başlıca Kitapları:


  Not: Kitap isimlerinin üzerine tıkladığınızda cihazınıza kitaplar pdf formatında indirilecektir.

  ·       ERBAKAN DEVRİMİ

  ·       ADİL DÜZEN VE YENİ BİR DÜNYA

  ·       BİZİM ATATÜRK

  ·       İNSANIN YOZLAŞMASI

  ·       TEŞKİLATÇILIK MESAJ VE METOD

  ·       İSLAM DAVASI VE CİHAT KAVRAMI

  ·       RUHLAR SIRLAR VE UZAYLILAR

  ·       BAŞÖRTÜSÜ İNKARI VE İSTİSMARI

  *    CİHAD VE HİZMET İLMİHALİ  Kaynak :
  Bu Haber 1157 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS