• Milli Görüş Niçin ve Nasıl? - 4

  Milli Görüş Niçin ve Nasıl? - 4

  14 Ağustos 2015

   
  | Devamı             Milli Görüş Niçin ve Nasıl? - 4

   

  AKP nedir? SAADET PARTİSİ nedir? Bu seçimde bu milletin bütün evlatları Milli Görüşçüdür her zaman söylüyorum. Bu Milli Görüşçü olan insanlar iki kısımdır. Bir kısmı Milli Görüşçü olduğunu itiraf edenler, öbürleri sırasını bekleyenler...

   

   

  Şimdi meselenin en mühim noktasına geldik. Ben Saadet Partiliyim diyor, AKP’ye oy veriyor. Neden? Halk partisi gelmesin diye. AKP’nin ne olduğunun farkında değil. Niye böyle yaptın diye kendilerine sorduğumuz zaman; efendim ehveni şerdir diyor. Ben AKP’yi beğenmiyorum ama halk partisinden iyidir. Doğru. Ama ehveni şerle amel etmek Müslümanlıkta bir kaide vardır. Bu kaide; bütün alternatiflerin hepsi şer olduğu zaman yürür.  O şerlerin içinde bir tane hak varsa;  bir Saadet Partisi varsa; bu kaide yürümez.

  Saadet Partisi’ne oy vermeye mecbursun. Yanlış yaptınız, hata yaptınız ve Türkiye’de ki fakir fukaranın ezilmesine sebep oldunuz. Şimdi dünya Siyonizm’i önümüzdeki genel seçimler için ne hazırlık yapıyor?  Bütün basını satın almıştır. Görüyor musunuz cendereyi, piresi? Şimdi bunun üst tarafı; Siyonizm’in Saadet Partisi bu seçimleri kazanmasın diye; yıllardan beri aldığı tedbirleri gösteriyor. Bütün basını satın almıştır. Basında AKP aleyhine bir şey yazılamaz.

  İkinci bütün bankaları satın almıştır. Bütün milli müesseseleri satın almıştır. Böylece ekonomiyi eline almıştır. Bundan başka tolerans politikasını değiştirmiştir. AKP’yi iş başına getirdiği zaman ona ‘bana bak sakın ha beni aldatıp şeyler getirmeye kalkma sonra senden hesap sorarım’ diye azarlayıp duruyordu, imam-hatipten bahsetmeyeceksin diyordu, başörtüsünden bahsetmeyeceksin diyordu, manevi eğitim yaptırmayacaksın diyordu, diyordu diyordu, şimdi Milli Görüş kuvvetlenince Türkiye aslına dönünce bu sefer politikasını değiştirdi kendisi tersini emrediyor. Müslümanlara hizmet etmiş görünüyor. Suriye ile vizeleri kaldıralım diyor, ticareti arttıralım diyor, sana İslami nişanı takalım diyor, devlet nişanı takalım diyor, cesaret madalyası verelim diyor, bizim zavallı mütedeyyin insanımız da karizma adamlar iyi kötü idare ediyorlar, baksana Avrupa’da hepsinden büyük saygı görüyorlar zannediyor, halbuki öbür taraf oyun oynuyor. 

  Sen bu Asya’nın büyük devleti olacaksın diyor, D7’leri G20’lere çeviriyor, biri gidiyor biri geliyor, methiye üzerine methiye, niçin bunlar, Saadet korkusundan dolayı, Saadet geliyor diye yapılıyor bunlar, haberiniz olsun, oynanan oyun budur. Bizim bu evlatlarımızın bu oyundan haberi bile yok, dalganın üzerinde iniyor çıkıyor, iniyor çıkıyor kim indiriyor kim çıkartıyor niye iniyor niye çıkıyor hiç onun haberi bile yok. Demin söyledim çünkü Siyonizm bu kadar ustadır. Marşı söyleterek askerlik yaptırır, ben Siyonizm’e hiç hizmet ettirir miyim zannettirir, ama istediği hizmetlerini yaptırtır. Bunun için Milli Görüş hidayetin olacak ki buna aldanmayasın.

  Bu milletin bütün evlatları Milli Görüşçü’dür

  AKP nedir? SAADET PARTİSİ nedir? Bu seçimde bu milletin bütün evlatları Milli Görüşçü’dür her zaman söylüyorum. Bu Milli Görüşçü olan insanlar iki kısımdır. Bir kısmı Milli Görüşçü olduğunu itiraf edenler, öbürleri sırasını bekleyenler, bana bak sakın ha ben hiçbir zaman Milli Görüşçü olmayacağım deme, niye? En aşağı öldükten sonra Milli Görüşçü olacaksın da onun için. Haberin yok, onun için sıranı bekliyorsun, ama orada söylemenin kıymeti yok, burada söyle de kurtul.

  CHP’liler Çarşaf da giyse en fazla %20 – 22 oy alır

   Şimdi bunların içerisinde eğitim meselesi, yetişme meselesi, duymamış vatana millete iyilik yapıyorum diye milli ve manevi değerlerini ihmal eden, Milli Görüş’ten uzaklaşmış bir takım kütleler var. Bunlar %20–22’den fazla oy alamazlar. Neye dayanarak söylüyorum, çünkü bizzat Sayın Baykal’ın kendi konuşmalarının bir tanesinde bana naklettiklerine göre söylediği söz şudur; “Bana bakın benim işimi kolay mı zannediyorsunuz? Karadenizli 80 yaşındaki bir nine abdest aldıktan sonra su döken çocuğa soruyor; ‘Evladım sen hangi partiyi tutuyorsun?’ O çocuk da; ‘Halk parti’ deyince ‘oy bu abdest sayılmaz, yeniden almam lazım’ diyor. Ben böyle bir partiyi iktidara getirmeye çalışıyorum, bu işi kolay mı zannediyorsunuz.” Çarşaf da giyse, Hacı Bayram’dan dışarıya da çıkmasa yüzde 22–25’i geçemez.

  Akp, İslam Birliğini Savunmuyor

  E ne oluyor o zaman bu seçim iki parti arasında yarış oluyor, Saadet Partisi mi? AKP mi? Şimdi AKP propagandasını yapan gazeteler bir takım insanlarımızı aldatıyorlar. Gel bakalım buraya diyoruz, kendileriyle konuşuyoruz; “Sen nasıl AKP’yi desteklersin? Ya inançlı bir insan değil misin? Tarihini milletini tanımıyor musun? Uzun gitmeye lüzum var mı? Bu AKP İslam birliği yerine Hıristiyan birliğine girmeyi istemiyor mu? Sen nasıl bunu desteklersin?” Cevap yok. Avrupa Birliği’ne gireceğiz. Peki, bu AKP’nin bu faizci kapitalist nizamdan hiçbir şikâyetini duydun mu? Bu Yahudi nizamının bekçisi, nasıl bunu desteklersin? Cevap yok. Peki, bu AKP iktidara geliyor ne yapıyor? Diğerleri gibi, vergi alıyor zam koyuyor, borç alıyor götürüyor, Siyonizm’e faiz diye ödüyor. Bizim insanımız gene aç. Yani Duyunu Umumiye tahsildarı bunlar. Toplayıp oraya götürüyorlar.

  Biz Ne Vergi Koyduk, Ne Bir Kuruş Zam Yaptık

  54. Hükümet nasıl oldu da 100 alan memura 250 verdi? Borçla mı verdi? Zamla mı verdi? Vergiyle mi verdi? Ne bir kuruş vergi koyduk, ne bir kuruş zam yaptık, ne bir kuruş borç aldık. Tam tersine bütün borçların hepsini kestik. Havuz sistemini kurduk. Denk bütçe yaptık ve milletin parasını milletin kendisine verdik. Böyle yapılması lazım gelirken bunlar bütün milletin imkânlarını toplayıp götürüp dışarıya veriyor, memura zam diyorsun yüzde 2 veremem yüzde 1,5 vereceğim diyor, sürüngen bunlar sürüngen. Biz yüzde 250 zam yapıyoruz, o yüzde 1,5 zam yapıyor.

  Uzun boylu konuşmaya lüzum yok. Bak seni aldatmışlar kardeşim. Sana diyoruz ki AKP 8 seneden beri iktidarda, ne oluyor biliyor musun sen? 5 sene Cihan Harbi sürdü büyük İsrail’i kurmak için. 5 senenin arkasından Osmanlı 30 cephede çarpışıp bitap düştü silahlarını bıraktı. Geldiler büyük İsrail’i kurmak için Anadolu’yu işgal etmeye kalkıştılar, işgal edemediler. Çünkü Kahramanmaraş’ta bir Sütçü İmam bir Rıdvan Hoca, Balıkesir’de Hasan Basri Çantay ve bir çıkrıkçı, bir takım imanlı insanlar milis teşkilatları kurdular, taşla sopayla düşmanları memlekete sokmadılar. Aynı zamanda milli mücadelemizi yaptık ve böylece 5 sene uğraştıkları halde Anadolu’yu işgal edip büyük İsrail’i kuramadılar. 10 sene savaşınca yoruldular, dediler ki yav artık dinlenelim, nasıl Suriye’yi Fransızlara veriyorsak, Irak’ı İngilizlere veriyorsak Türkiye’yi de İngiltere’ye verelim, sulh yapalım. Lozan’a bu niyetle oturdular. Fakat Lozan’da Türk tarafı onun bunun vesayeti altına girmeyi kabul etmediler. Bağımsız devlet olacağız dediler ve Lozan kesildi.

  Kesilince İnönü Mısır hahamı Hayum Nahum’u arabulucu olarak gönderdi. Hayyum Nahum Fransa Başbakanı Clamenso, İngiltere Başbakanı Lord George Amerikalılarla görüştü. Onlara ne dedi biliyor musunuz? Bir kısım tarihçilerin naklettiğine göre, “Bana bakın benim buraya Türkiye elçisi olarak geldiğime bakmayın ha, ben size Siyonistlerin mürşitler heyeti meclisinin kararını bildirmeye geldim. Önce şunu söyleyeyim ki sizin davranışınıza bayılıyorum hayranım, çünkü siz Lozan’ı imzalamıyorsunuz size ben hayranım. Hangi sebepten dolayı imzalamadığınızı biliyorum, iki sebep var:

  Bir, diyorsunuz ki Cihan Harbi’nin galibi biziz. Cihan Harbi’nde biz galip geldiğimize göre neden İsrail’i kurmak için bu savaşı yaptığımız halde İsrail’i büyük kurmuyoruz da küçük kurup sonra büyütecekmişiz? Mademki galibiz büyüğünü kuracağız. Sevr’i uygulayacağız Lozan diye bir şey kabul etmeyiz diyorsunuz. Ben de sizi alkışlıyorum yürekten.

  Sonra diyorsunuz ki büyük İsrail’i kurmak yetmez; bu Türkler olduğu zaman etraftakilerini toplar bizi denize dökerler, bizi yok ederler. Onun için Türklere bağımsızlık tanımayız diyorsunuz. Bunun için de sizlere hayran oluyorum. Amma bizim mürşitler meclisimiz; kalbindeki bu arzularının yerine aklını da kattı ve uzun müzakerelerden sonra şu kararı size tebliğ ediyorum: 

   

  Bu Haber 2154 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS