• MASONLUK: FİTNE MARKASI VE PERDE ARKASII

  MASONLUK: FİTNE MARKASI VE PERDE ARKASII

  05 Kasım 2021
  MASONLUK: FİTNE MARKASI VE PERDE ARKASI

   
  | Devamı

  MASONLUK: FİTNE MARKASI

  VE

  PERDE ARKASI

          

  Farklı din ve düşünceden, değişik kültür ve kökenden yetkili, etkili ve yetenekli kişileri; inançlı, ahlâklı ve başarılı hizmetlere kolaylık ve destek sağlamak ve tüm dünyada ortak bir tanışma ve dayanışma ağı oluşturmak gibi cazip ve yaldızlı amaçlarla bünyesine alan Masonlar, aslında şeytanın Dini olan Siyonizm’in alt kuruluşlarıdır. Rotary kulüpler Siyonizm’in ilkokulu, Lionslar ortaokulu, Masonluk ise liseleri ve yüksek öğretim kesimleri konumundadır. Mason Localarının genellikle gizli tutulmaları ve gizemli toplantıları zaten kirli ve çetrefilli işlere bulaştıklarının en açık kanıtıdır.

  Hayırlı hizmetlere fırsat bulmak ve etkin kesimlerden yararlanmak, Milli ve manevi değerlere evrensel boyutta sahip çıkmak gibi makul ve masum amaçlarla masonlara katılan iyi niyetli, eğitimli ve gayret ehli pek çok insanımız da vardır; bunlar ya masonluğun, aslında kendilerinin de şiddetle karşı olduklarının Siyonizm’in ve emperyalizmin “Kardeşlik, eşitlik” gibi kılıflara sarılı şeytani karakolları gibi kullanıldıklarının farkına varamamışlardır… Veya birtakım tehdit ve tehlikeleri göze alamadıklarından masonluktan ayrılmaktan korkmaktadırlar.

  Kendisi de Yahudi olan ABD Columbia Üniversitesi Sanat Tarihi profesörü SIMON SCHAMA’nın yazdığı “Yahudilerin Tarihi (1492-1900) Aidiyet” kitabında, “Şimdi Olabilir mi?” başlığında:

  ...

  MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ  Bu Haber 136 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS