• Kudüs’ün Türkler Eliyle Yeniden Fethini Müjdeleyen İbretli Bir Rüya

  Kudüs’ün Türkler Eliyle Yeniden Fethini Müjdeleyen İbretli Bir Rüya

  10 Mayıs 2021

   
  | Devamı

  Kudüs’ün Türkler Eliyle Yeniden Fethini

  Müjdeleyen İbretli Bir Rüya

          

  RECEP KIZILKAN’IN GÖRDÜĞÜ RÜYA - 08.05.2021- İZMİT

  Rüyamda; kendi aracımla Kocaeli’nden Kudüs’e, Mescid-i Aksa’ya Cuma namazı kılmaya gitmek üzere yola çıkıyorum. Yol o kadar kısa sürüyor ki göz açıp kapatıncaya kadar Kudüs’e varmış oluyorum. Daha önce hiç görmediğim Kudüs sokaklarından birine aracımı park ediyorum ve yürüme mesafesinde olan Mescid-i Aksa’yı görüyorum, heyecan içerisinde yürüyerek hızlı adımlarla ilerliyorum. Sokakta kollarında Türk bayrağını gördüğüm askerler nöbet tutuyor ve karşıdan bir Türk askeri konvoyu onurla geliyor. Tanklar, Kirpiler ve Resmi görevli (çakar lambaları olan) araçlar geçiyor. Ben de gururla asker selamı verip konvoyun geçmesini bekledikten sonra yola devam ediyorum. Türk askerleri Kudüs’te huzur ortamını sağlamış olduklarından iç rahatlığıyla Mescid-i Aksa’da Cuma namazı kılıyoruz. Kudüs’teki herkesin ana dili Türkçe imiş ve Cuma hutbesi de Türkçe okunuyor. Daha önce hiç yaşamadığım manevi bir huzur ve lezzet içerisinde namazımı eda ettikten sonra Türkiye’ye geri dönmek için arabaya doğru ilerlerken sokaklarda kayboluyorum. Oradaki birkaç esnafa, geldiğim aracı görüp görmediklerini soruyorum. Bir dükkânda, iki farklı baba ve oğullarının Türkiye’den Cuma namazı için geldiklerini ve geri dönemediklerini görüyorum. Beraber gitmeyi teklif ediyorum ve onlar da kabul ediyorlar. Arabayı bulup yola çıkmak üzereyken uyanıyorum.

            

  Te’vili:

  Bu rüyayı sadıka, Kudüs’ün yeniden fethinin Kahraman Türk Ordusuyla başarılacağına… Siyonist ve işgalci İsrail’in hizaya sokulacağına… Adil Düzen Devrimini gerçekleştirmiş olan Türkiye’nin tüm dünyada ve özellikle İslam coğrafyasında haklı bir şeref ve saygınlık kazanacağına… Ve bütün bu kutlu süreçlerde ve mutlu neticelerde Milli Çözüm Ekibinin önemli bir rol oynayacağına işaret etmekte ve ümitlerimizin boşa çıkmayacağını göstermektedir. En doğrusunu Allah bilir.

  Bu Haber 644 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS