• Haydar Baş'çılara Sadece Kendilerinin Anlayacağı 2 Şifreli Soru!

  Haydar Baş'çılara Sadece Kendilerinin Anlayacağı 2 Şifreli Soru!

  29 Mart 2015
  Haydar Baş’çılara Sadece kendilerinin Anlayacağı Şifreli Bir Üslupla Soruyoruz!!??

   
  | Devamı


  Haydar Baş’çılara Sadece kendilerinin Anlayacağı Şifreli Bir Üslupla Soruyoruz!!??


  1- Dolar ile diplomanın benzerliği ve ilişkisi nedir?

  2- İcazetsiz şeyhlikle, parti şefliğinin ortak çizgisi ve çelişkisi nedir?.. Bu sorular sizin ayarınızı ve perde arkanızı açığa çıkaracağı için tırsıp saklandınız ve susup kaldınız!

  Oysa bir liderin ve partisinin önce hangi cephede olduğunun tespiti gerekir. Acaba Milli ve Rahmani safta mı, yoksa kirli ve şeytani güçlerin tarafında mı? Sorusunun cevabı verilmelidir. Eğer rahmani cephede ise; Zahiren bazı yanlış görülen söz ve tavırlarına hüsnü zan edilir ve bir özel hizmet ve strateji amaçladığına hamledilir. Yok, eğer, Şeytani cephede ise, zahiren İslami ve insani bir hizmet gibi görünen işlerinde bile, elbette bir art niyet aramak lazım gelir.

  Şimdi Erbakan’ın; çocukluk yıllarından, okul hayatından, Odalar Birliği Başkanlığından, AP’ye sokulmamasından ve siyasete atılışından bugüne, hangi şer odaklarının ve şeytani mihrakların saldırısına maruz kaldığını, niçin beş partisinin kapatıldığını, neden siyasi yasaklara ve bu cezalara çarptırıldığını… Ve yine eline imkân ve fırsat geçince, nasıl ağır sanayi hamlelerini, Kıbrıs Barış Hareketini, tarihi D-8’ler girişimini, havuz sistemiyle rantiyenin hortumlarının kesilmesini başardığını… Ve dahi, bir AKP milletvekilinin ABD ziyareti dönüşü bir Yahudi lobisi yetkilisinden naklen: “Erbakan’ı siyaseten öldürdük ve gömdük, ama yetmez, üzerine beton dökmemiz gerekir!” diyecek kadar, malum ve mel’un güçleri bu denli ürkütmesinin sebeplerini ve amaçlarını düşünürseniz, Erbakan’ın ve Milli Görüşün hangi safta olduğunu her halde fark edersiniz…

  DEVAMI İÇİN http://www.necmettinerbakan.net/haberler/rahmetli-erbakan-8217a-satasan-haydar-bas-kimlerin-masasiydi.html  Bu Haber 4048 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS