• HAKİKATİ GÖREN GELSİN (ŞİİR)

  HAKİKATİ GÖREN GELSİN (ŞİİR)

  04 Aralık 2020

   
  | Devamı

        

  HAKİKATİ GÖREN GELSİN

          

  KADRİYE DAYI’NIN RÜYASI - 13.11.2020 - İSTANBUL

  Rüyamda; büyük ve çok kalabalık bir salonda açık oturum masaları şeklinde iki masa kurulmuştu. Masanın birinde Oğuzhan Asiltürk, Recai Kutan ve onlarla birlikte birkaç kişi daha oturuyordu. Diğer masada da Erbakan Hocamız ile beraber bazı kişiler de bulunuyordu. Fakat onların kim olduğunu bilmiyorum. Ben Erbakan Hocamızı görünce hemen O’nun masasının yanına gidiyorum. Salonda erkekler daha çoktu. Fatih Erbakan da bu masaların karşı tarafında duruyordu. Ama Oğuzhan’a ve Erbakan Hocamıza yanaşmayıp tarafsız gibi davranıyordu. Oğuzhan Asiltürk ve Erbakan Hocamız birçok konuda tartışarak konuşuyorlardı. Erbakan Hocamız: “Her şeyin belgesi var!” deyip bazı dosyaları gösteriyordu. D-8 ve İslam Birliği ile ilgili olan en önemli konuda Erbakan Hocamız: “Bu oluşumu Biz kurduk. Devamlılığını da Ben sağlayacağım. Hayata yeniden geçirip, dünya üzerindeki bütün haksızlıklara son vereceğim!” diyordu. Oğuzhan Asiltürk ise: “Hiçbir şey yapamazsın artık. D-8 senin değil. Onu biz ele geçirdik. Hiçbir şey ispat edemezsin.” deyip bir dosya gösterdi ve: “Her şey bu belge ile bize geçti. Artık senin adın D-8'de yok.” deyince, Hocamız üzülerek yanındakilere baktı. Anlaşılan birileri bu belgenin Oğuzhan Asiltürk'ün eline geçmesini sağlamıştı. Ben ise: “Bunu nasıl yaparlar?” diye bu duruma çok üzülüyorum. O arada Fatih Erbakan da; “Bakalım kim galip gelecek?” diye karşıdan sadece izliyordu. Oğuzhan Asiltürk bu yaptığından hiç pişman ve üzgün olmadı. Hatta, Hocamızı bu durumda görmek yanındakileri de memnun etmiş durumdaydı! O arada ben: “Ne güzel, Hocamız gelmiş. Gelin destek olalım. Bu sıkıntılardan, bu hastalıklardan kurtulalım!” diyorum. Ama kimse duymak istemiyor. O esnada uyanıyorum.

  Te’vili: Elazığlı Hafız Cuma (Duman) Efendi’nin ekibinden olan ve onlarla birlikte Yeni Refah’a katılan bu kardeşimiz, bu parti yetkililerinin istismar ve suiistimallerine şahit olunca ayrılan samimi ve seviyeli birisidir. Bu rüya kendisinin Hak ve hayır üzere bulunduğuna, Oğuzhan’la Yeni Refahçıların, Milli Görüş’ün samimi ve gerçek takipçisi olmadıklarına işarettir. Erbakan Hocamızın kutlu davasına ve manevi mirasına sahip çıkan sadıkların eliyle Adil Düzen inkılabının tamamlanıp yaşanacağına da bir müjdedir. En doğrusunu Allah bilir.

            

  NEVZAT GÜNDÜZ’ÜN RÜYASI - 14.11.2020 - GEBZE

  Rüyamda; Muhterem Ahmet Akgül Hocamız ile birlikte, Kâbe’de oluyoruz. Kâbe’de bizden başka kimse yoktu. Muhterem Ahmet Akgül Hocamız Makam-ı İbrahim’e yakın bir yerde, yuvarlak ve bir metre yüksekliğindeki taşın üzerine çıkmış, bembeyaz elbiseler giyinmiş vaziyette, Mevlâna gibi dönerek zikrediyordu. Ben ise Kâbe’yi tavaf ediyorum. Birinci tavafımı (ve 7 şavtımı), Peygamber Efendimiz için yapıyorum. İkinci tavafımı Aziz Erbakan Hocamız için, sonra Üstadımız Ahmet Akgül Hocamız, ardından Milli Çözüm Ekibi ve önem verdiğim diğer kişi ve yakınlarım için ayrı ayrı tavaf yapıyorum. Derken tavaflarımı bitirip Ahmet Akgül Hocamızın yanına gidiyorum. Hocamız da zikrini bitirmiş, bana: “Nevzat, birkaç saat, kaldığınız otelde dinlenin, sonrasında (bir yer ismi söylediler ama yerin ismini hatırlayamadım) görüşelim!” diyor. Ve öylece uyanıyorum.

  Te’vili: Beytullah’ı tavaf; Hz. Peygamberimizin ve O’nun gerçek varislerinin yanında ve yolunda olmaya işarettir. Bu rüya, İslam’ın adalet devrinde ve dünya hâkimiyetinde, Adil Düzen’in önemli bir yardımcısı olmanın da müjdesidir. Kâbe’de Makam-ı İbrahim’de zikredip dönmek ise, her türlü tehlikeden ve şeytani dürtülerden emin olarak, ülkede ve yeryüzünde Kur’anî hükümlerin uygulayacağına ve sadece Allah’ın rızasını ve insanların temel haklarını gözetip koruyacağına alâmettir. En doğrusunu Allah bilir.

            

  HAKİKATİ GÖREN GELSİN

           

  Haydi dostum, gidiyoruz

  Hakikati, gören gelsin…

  Sadıklara, gel diyoruz

  Zora göğüs, geren gelsin…

          

  Tırnağıyla, tohum ekip

  Göz yaşıyla, fidan dikip

  Dava için, cefa çekip

  Kalpte sefa, süren gelsin…

        

  Gönlü yaslı, yüzü gülen

  Riya kibir, kalpten silen

  Her nimeti, Rabden bilen

  Hep nefsini, yeren gelsin…

        

  İlahi aşk, ile dolup

  Vuslat arzusuyla solup

  Dost kapıda, Kıtmir olup

  Azgınlara, üren gelsin…

        

  Kesrette vahdeti bulan

  Zahmette rahmeti bulan

  Hazreti Ahmed’i bulan

  Ayağa yüz, süren gelsin…

        

  Can bağışlayıp Canana

  Cihatla varan Cinana

  Zafer yolunda zindana

  Cesaretle, giren gelsin…

        

  Akıl vicdan, Furkan ile

  Bilim tarih, ferman ile

  İlmik ilmik, Kur’an ile

  Adil Düzen, ören gelsin…

        

  Daim döküp, yaş terini

  Aşıp derdi, beterini

  Siyonizm’in, defterini

  Hedefleyip, düren gelsin…

          

  Herkes kuyumuzu eşse

  Vurup karnımızı deşse

  Cennet bir selama düşse

  Bize selam, veren gelsin…

        

  Erbakanca, mertçe metin

  Hayra rehber, şerre çetin

  Has kul olmaksa niyetin

  Haydi cenge, giren gelsin…

        

  Karnı aç, ama gözü tok

  Gaye rıza, gayreti çok

  Haine zalime yer yok

  Gönülde gül, deren gelsin…

        

  Milli Çözüm, bir ocaktır

  Şefkatle saran kucaktır

  Aşkın aşı, hep sıcaktır

  Hoş tadına, eren gelsin…
  Bu Haber 4346 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS