• DÜRÜST YAHUDİLERLE, SİYONİST ZALİMLERİ AYIRMAK GEREKİYOR!

  DÜRÜST YAHUDİLERLE, SİYONİST ZALİMLERİ AYIRMAK GEREKİYOR!

  18 Ocak 2019

   
  | Devamı  Bu yazımız tam 13 sene önce yayınlanmıştı:

        

  DÜRÜST YAHUDİLERLE,

  SİYONİST ZALİMLERİ AYIRMAK GEREKİYOR!

        

  Milli duyarlı bir yazarımızın, önemli tespitlerinden kesitler vermeden önce, bazı gerçeklerin daha rahat anlaşılmasına yardımcı olmak üzere, Erbakan Hoca’nın şu sözlerini aktaralım: “Yanlışın en tehlikelisi, doğruya en yakın olan yanlıştır. Çünkü doğru diye algılanma ve aldatılma riski çok yüksek bulunmaktadır.”

  Bu arada, İslam hukukunun:

  a) Eksik anlatılan doğruların,

  b) İlave katılan anlatımların,

  c) Kasıtlı olarak bazı gerçekleri gizlemeye ve üstünü kapatmaya çalışmanın da “yalancı şahitlik” saydığını da hatırlatalım.

  Şimdi; İsrail kanadından ilginç bir dezenformasyon esintisi başlatılmıştı. Bu durum aynı zamanda “geri çekilme ve savunmaya geçme” anlamı taşımaktaydı. Önce ABD'de yönetimin Yahudilerle bir sorun yaşadığı ve yönetimde Yahudilere yönelik bir tepkinin arttığı yönündeki söylentiler yaygınlaştı…. ABD'deki devlet yapısında Yahudiler ve İsrail yüzünden derin çatlaklar olduğu doğruydu, fakat bu iç savaşın İsrail aleyhine geliştiği kısmı yoruma açıktı… Ayrıca MOSSAD'ın çok ilginç bir huyu vardır: Anti-İsrail bilgilerini, kendi elleri ile Anti-İsrail yazarlar üzerinden beslemeye bayılırlardı. Yeri gelmişken şu gerçeği de vurgulamak lazımdı: Dürüst ve insancıl Yahudilerle, Siyonist ve zalim kesimleri mutlaka ayrı tutmalıydı. Kur’an-ı Kerim,“Ben-i İsrail” ile “Yahudi” kavramını ayırmaktaydı.

  Bakınız Facebook, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlunun Filistinli Müslümanları hedef alan paylaşımını silip kaldırmış ve hesabını geçici olarak askıya almıştı.

  İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu'nun 2018 Aralık ortasında Facebook'ta paylaştığı "Ya tüm Yahudiler veya tüm Müslümanlar bu topraklardan (Filistin-İsrail) tamamen ayrılmadan buraya barış gelmez. Ben ikincisini tercih ederim.şeklindeki mesajı tam bir vahşi Siyonist mantığı yansıtmaktaydı. Ancak birçok insaflı Yahudi bile buna şiddetle karşı çıkmıştı. Filistinlileri hedef alan mesajı silmesinin ardından Facebook'u hedef alan Yair Netanyahu, sosyal paylaşım sitesini "düşünce polisliği" yapmakla suçlayacak kadar şımarmıştı. Bu suçlamanın ardından Facebook, oğul Netanyahu'nun hesabını 24 saatliğine dondurduğunu açıklamıştı. Siyonist eniği Yair Netanyahu Facebook'ta yayınladığı mesajında bölgede barışın sağlanması için iki seçenek olduğunu hatırlatıp, "Ya tüm Yahudiler veya tüm Müslümanlar bu topraklardan (Filistin-İsrail) tamamen ayrılmadan buraya barış gelmez. Ben ikincisini tercih ederim." diyerek bütün Müslümanları bölgeden kovmak veya öldürüp kökünü kurutmak istediklerini böylece açığa vurmuşlardı.

  Yanlışın da doğrunun da bu kadar çok kulvarının olduğu ve karıştırılarak sunulduğu bir dünyada Siyonistlerce önemli olan; insanların doğruyu öğrenmesi değil, kendi bulundukları ve uydurdukları kulvarın EN DOĞRU olduğunu zannettirmeleridir. Hassas ve karmaşık operasyonlar; EN DOĞRU'yu bildiklerini zannedenlerin, DAHA DOĞRU şeridi üzerinden sollanıp yaya bırakılması sonucu gerçekleşir.

  Veri ve bilgi kanallarının bu kadar çeşitlendiği bir dünyada Dezenformasyon Sanatı; Yanlış Besleme Değil, “Eksik Doğruyu, En Doğru Zannettirme” Ve Eksik Doğru Üzerinden Yanlış Kulvarda Harekete Geçirme Sanatıdır. MOSSAD'a hakkını vermek lazım, uzun zaman bunu iyi yapmıştı, ama artık çuvallamaktadır!... Türk basınında ve internet gruplarında belli köşelerden sahneye sürülen; "ABD İsrail'le cepheleşiyor" DEZENFORMASYONU doğru test edilmez ve Milli Çözüm adresi gösterilmezse, iki şeytanlığa yarardı:

  1- AKP iktidarının masonik ve kiralık takımının, ABD’nin Siyonist kadroları ile manevra alanını genişletmiş olacaktı. (Tabana; "Ortadoğu'da İsrail'e karşı ABD ile iş birliği yaparak, İsrail'i sıkıştırıyoruz" mesajı, çok daha rahat kandırıcıydı.)

  2- Güvenlik bürokrasisinde ve asker kesiminde, İsrail'e soğuk bakanların ABD'ye olan eğilimleri artacak ve dolaylı yoldan yine İsrail'in eline düşmüş olacaklardı.

  MAKALENİN DEVAMI İÇİN: 

  http://www.millicozum.com/mc/duyurular/durust-yahudilerle-siyonist-zalimleri-ayirmak-gerekiyor


  BU MAKALEYİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN :  Bu Haber 1000 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS