• Bir Virüsle Başa Çıkamayan Süperr Zalimlerin; GEZEGENLERDE HAYAT KURMA PALAVRALARI!

  Bir Virüsle Başa Çıkamayan Süperr Zalimlerin; GEZEGENLERDE HAYAT KURMA PALAVRALARI!

  06 Temmuz 2021

   
  | Devamı


  Hazırlayanlar:

  Yakup ÖZÜBÜYÜK - Samet ÇAĞLAYAN

  Ahmet ERCÖMERT - Veysel UZUN

           

  Bir Virüsle Başa Çıkamayan Süper Zalimlerin;

  GEZEGENLERDE HAYAT KURMA PALAVRALARI!

          

  Hücrelerin en büyük düşmanları, “virüs” denilen mikroskobik varlıklardır. Gözle görülemeyen bu iki canlı (hücre ile virüs) arasındaki savaşın, insan hayatında çok büyük önemi vardır. Virüsler kimi zaman grip gibi can sıkıcı hastalıkların sebebi oldukları gibi, kimi zaman da AIDS, Tifo ve şimdi Korona gibi öldürücü hastalıklara neden olmaktadırlar.

  Virüslerin hücreye sızmaları; son derece tahripçi, çok gelişmiş saldırı teknikleri nedeniyle de bir o kadar hayret verici bir saldırıdır. Virüsün "strateji"sinin temeli, hücreyi hücrenin kendi silahı ve imkânlarıyla vurmaktır. Kendi kopyalarını üretmek için yaptığı bu saldırı, aslında bir anlamda da bir intihar saldırısıdır. Soyunun devamı için hem kendisini hem de hücreyi feda eder. Hücrelerin, yaşamlarını sürdürebilmek için DNA'larındaki bilgiler doğrultusunda protein üretmek zorunda oldukları bilinmektedir. Virüsler işte bu protein üretiminin önünü keserek, hücreyi proteinle birlikte, virüs üreten bir fabrikaya dönüştürmektedir.

  Virüs Denen Bu Cansız Ama Akıllı Düşmanlar, Kimin Tasarımıdır?

  ...

  MAKALENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ  Bu Haber 185 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS