• BİR SALDIRI İLE İLGİLİ YANITIMIZ !...(MÇ)

  BİR SALDIRI İLE İLGİLİ YANITIMIZ !...(MÇ)

  12 Nisan 2012
  BİR SALDIRI İLE İLGİLİ YANITIMIZ !... MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİNDEN AÇIKLAMA !...

   
  | Devamı

  BİR SALDIRI İLE İLGİLİ YANITIMIZ

   

  Mevlüt Karsavuran imzasıyla, SP Genel Merkezi adına yayınlanan ve “Ahmet Akgül’ü fitne çıkarmakla” suçlayıp saldıran zavallılara yanıttır.

  1- Bahsettiğiniz ve “Ahmet Akgül çıkarıyor” havası verdiğiniz “El-Aziz” yerel gazetesiyle, hiçbir ilgimizin ve tasvibimizin bulunmadığını defalarca belirtmemize ve onların da zaten bunu itiraf etmelerine rağmen, hala El-Aziz’in yazdıklarını bize ve Milli Çözüm ekibine mal etmek açık bir yalancılık, iftiracılık ve camiamızı yanıltan bir sahtekarlıktır.

  2- Ahmet Akgül’ün oğlu Mesut Akgül’ün, babasının asla rızası olmadan ve uyarılarını dikkate almadan, El-Aziz ekibinin saplantı ve safsatalarına kapılmış olmasını bahane ederek onların her yaptığının ve yazdığının vebalini bize yüklemek, artık bayatlamış bir numaradır.

  3- Bizzat SP’nin Elazığ ili parti teşkilatlarına, gençlik kollarına ve hanım komisyonlarına hem doğrudan, hem de telefonla kim açıp Ahmet Akgül ile El-Azizcilerin herhangi bir irtibatı olup olmadığını sorması ve hiçbir alakaları yoktur yanıtını alması kolaydır ve aleyhimize bu iftiraları atanların bunu yapmaları farzdır. Aksi halde, Allah’ın, Resulüllahın, Kur’anın, Melaike-i Kiramın ve tüm sadık Müslümanların laneti bu sahtekarların üzerinde olacaktır.

  4- Milli Çözüm Dergisinin bütün yazıları ve uyarıları ortadadır. Gerçek müminler sadece Hakkın ve Kur’anın tercümanıdır. Bizim tespit ve yorumlarımıza bahane bulamayan, çarpıcı gerçekler karşısında şaşkınlığa uğrayan, fesatçı başı Oğuzhan Asiltürk iftiracısının kiralık yalakaları, hiçbir münasebetimiz ve tensibimiz olmayan El-Aziz üzerinden, bizi karalamaya çalışmaktadır. Erbakan Hocamızı töhmet altına sokan ve çocuklarını kışkırtıp mahkemelere taşıyan münafıklara arka çıkanlar, onlardan daha aşağıdır.

  5- Biz Milli Çözüm Ekibi ve Ahmet Akgül Hocamız’ın talebeleri olarak Oğuzhan Asiltürk ve Şevket Kazan takımını da, Sn. Fatih Erbakan’ı ve Hocamızın çocuklarını da; sadece Kur’anın mizanında tartmak ve davamızın hatırını her şeyin ve herkesin üstünde tutmakla sorumlu insanlarız. İslami ölçülere göre yanlış gördüğümüz her olayı ve şahsı uyarmak, yanlışında inat ediyor ve tahribat yapıyorsa bunu herkese duyurmak zorundayız. Ve bütün bu tespit ve tenkitlerimiz okunsun ve yanlış ve haksızlıklarınız ortaya konsun diye, Milli Çözüm Dergimizde ve İnternet sitemizde açıkça yazmaktayız. Bütün bunlara tek kelime olsun cevap veremeyen ucuz kahramanlıkların ve uyuz yardakçıların, Bizi El-Aziz’ci gösterip saldırmaları, kendi ayarlarını ortaya koymaktadır.

  6- Velhasıl; sonunda mutlaka sadıkla kazanacak, sahtekarla ayıklanacaktı. Ve herkes fıtratına ve yaradılışına uygun davranışlar ortaya koyacaktır, vesselam.

   

   

  (MÇ) : MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ ARAŞTIRMA EKİBİ

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Bu Haber 7439 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS