• Asiltürk'ün ERBAKAN ve Ailesine İftirası ve Protesto Edilişi

  Asiltürk'ün ERBAKAN ve Ailesine İftirası ve Protesto Edilişi

  11 Şubat 2013

   
  | Devamı

  23/02/2012 Tarihinde Temin Ettiğimiz Canlı yayın  Görüntüleri ve Asiltürk'ün İftiralarla Dolu O TV Konuşması

   

  21/02/2012 Konya Ticaret Odasında Saadet Partisi Tarafından Düzenlenen ERBAKAN Haftası Etkinliklerine Katılan O. Asiltürk’ü Protesto

  *** Katılımcının Sorusu: 11 Eylül 2011 Pazar Günü SP Bursa İl Teşkilatında Düzenlediği toplantıda "Erbakan Bey, zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti." diyorsunuz. Burada ise Erbakan'ın Üstün meziyetlerinden bahsediyorsunuz bu yaptığınız çift yüzlülük değil mi ve sahtekarlık değil mi?  Manasında bir soru soruyor.

  *** O. Asiltürk'ün Cevabı: O söylediğimde gerçek bu söylediğimde gerçek

  *** Farklı bir Katılımcı: O söylediğinin neresi gerçek! Cihat malını zimmetine mi geçirdi Hoca?

  *** O. Asiltürk’ün Cevabı: Hoca değil çocukları zimmetine geçirdi. (diyerek bir önceki sözünü inkar ediyor. ERBAKAN Ailesi üzerinden de ERBAKAN Hocamız hayatta iken cihat paralarını ailesi üzerinden zimmetine geçirdi iftirasında bulunarak, Ailesine ve Erbakan hocamıza tarihin en büyük iftirasını atmış oluyor.)


  Bir Katılımcı Tarafından Çekilen Video

   


  Konuya Dair Aydınlatıcı Makale:


  OĞUZHAN ASİLTÜRK ‘ ÜN ERBAKAN ‘ A İFTİRALARI

   

  11 Eylül 2011 Pazar Günü SP Bursa İl teşkilatının düzenlediği toplantıya katılan Oğuzhan Asiltürk; önce çocukluktan itibaren bütün üstün meziyet ve marifetlerini anlatıp kendisini övüyor, ardından da:

  “Beni Milli Görüş liderliğine Ezher Hocaları seçti. Çünkü Benden daha layıkı yok idi” diyor ve toplantı çıkışında da kapıda bekleyip biat alacağını söylüyor. Tabi katılanların sadece üçte biri bu çağrıya uyuyor.

  O toplantıda şunlar da konuşuluyor:

  “Erbakan Bey, zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti.

  Ben de vefatından sonra damadı Mehmet Altınözü çağırıp bu borçları ödemeleri söyledim.

  Çünkü istihbarattan bana gelen bilgilere dayanarak, hangi bankada ne kadar hesapları olduğunu belirttim. Bu olaya Recai Kutan, Ahmet Tekdal ve Fehim Adak’ta şahitlerimdir.

  Biz daha çok şeyler biliyoruz, ama bunları şimdilik saklıyoruz. Siz yine de bu konuları dışarıda konuşmayınız.”

  Oysa bu toplantının hemen ardından Ayşegül Tekdal aracılığıyla ulaşılan Sn. Ahmet Tekdal, böyle bir olaydan asla haberi olmadığını beyan ediyor.

  Oğuzhan Asiltürk ayrıca, Bursa il başkanına da: Hocanın dava için toplanan paraları zimmetine geçirdiğini ima ederek: “1996 yılında Erbakan Bey, Başbakan olmadan önce mecburi mal beyanında bulundu ve 140 kg. altını olduğu ortaya çıktı. Ogün bugündür bu 140 kg altının karşılığı olan paralar nereye gitti, çocukları bunları gizliyor!” iddiasında bulunuyor.

  Ve yine şimdi AKP’ye geçen eski RP Mudanya İlçe başkanına:

  “Erbakan’ın bana da şahsi 30 bin dolar borcu vardı. Onu da ödemiyorlar” diye yakınıyor.

  Belirtilen salon toplantısında, bu konuları anlatmasına zemin hazırlansın diye de, parti teşkilatından genç birisine, “Oğuzhan Bey’e, Fatih Erbakan ve damadı, Hoca’nın trilyonluk borcunu ödemekten niye kaçınıyor?” diye bir soru yöneltmesi telkin edildiğini, bu kişi kendisi itiraf ediyor.

  Duyumlarımıza göre: salonda bulunan Hocamızın damadı Mehmet Altınöz’ün kardeşi ve SP GİK üyesi Orhan Altınöz’e durumu Sn. Fatih Erbakan’a mesajla iletiyor ve kendisine:

  “Karşı çıkıp ortalığı karıştırmayın, bırakın içindekileri kussun!” yanıtı veriliyor.

  Tabi Oğuzhan Asiltürk, kendisine biat etmeyen fatih ve Elif Erbakan için: “Allah onlara hidayet versin” diyerek, sapıtıp yoldan çıktıklarını da ima ediyor.

  Şimdi Bay Oğuzhan Asiltürk soruyoruz ve yanıtlarını bekliyoruz.

  S1: Sen bu bildiklerini, Hocamızın sağlığında niye açıklamadın? Vefat buyuran ve kendisini savunma imkanı bulunmayan, Erbakan gibi bir zata iftira atmaktan utanmaz mısın?

  S2: Üstelik bunlar doğruysa, niye vaktinde Hocamızı ve camiamızı uyarmadın? Oysa son ana kadar sürekli Erbakan’ın yüksek şahsiyet ve kerametlerini anlatırdın. Yoksa o zamanda mı riyakarlık ve sahtekarlık yapmaktaydın?

  S3: Rahmetli Hocamız “Kayıp trilyon davası” diye bilinen haksız ve dayanaksız mahkeme ve mağduriyete şahsi çıkar hesapları için değil, davası yüzünden uğramıştı. Öyleyse bunun külfetini de partinin ve cemaatinizin üstlenmesi lazımdı. Şimdi kalkıp bu yükü sadece çocuklarının sırtına vurmak, hangi vicdanla bağdaşırdı?

  Bu tavrınız değil dava kurmaylığına, değil Müslümanlığa, hatta insanlığa bile sığmazdı. Ya hu, siz nasıl bir varlıktınız?

  S4: Bay Asiltürk! Hocanın çocukları üzerine yatırdığını iddia ettiğin bankalardaki çok özel ve gizli mevduatları, devlet bile saklarken, sana hangi istihbarat örgütleri sızdırmıştı? MİT mi, MOSSAD mı?

  S5: İftira ve uydurmalarınıza şahit gösterdiğin Sn. Ahmet Tekdal sizi yalanlamış ve böyle bir olaya kesinlikle şahit olmadığını açıklamıştı. BU durum, diğer bütün iddialarınızın da sadece kasıtlı bir iftira olduğunun ispatıydı.

  S6: Ezher Hocalarının seni Milli Görüş Lideri seçtiği iddiaları gülünç bir uydurmaydı.

  Şimdi Milli Görüş davasına yıllarını vermiş sadıkların ve Hocamızın Yüksek İstişare Kurulu üyesi yaptığı zevatın değil de, Mısırdaki ilgisiz şahısların, sizi Lider seçmesi, sırıtan bir sahtekarlıktı. Çünkü bizim sorduğumuz, Milli Görüşü bilen ve takip eden Ezher Hocaları, böyle bir şeyden asla haberdar olmadıklarını, şayet bir iki kişinin şahsi hürmet ve iltifatı olmuşsa, onunda binlerce mensubu bulunan Ezher ulemasını bağlamayacağını beyan edip, bu iddiaları “çocukça ve gülünç” bulmuşlardı.

  Şimdi Ey Oğuzhan Asiltürk ve yalakaları! Şu sizi seçip biat eden Ezher Hocalarının isim ve sıfatlarını derhal açıklamazsanız bir kere daha suçüstü yakalanacaksınız.

  S7: Yüzlerce kişinin katıldığı ve kimin ve maksatla girdiğinin araştırılmadığı herkese açık bir toplantıda bu gibi “uydurma ve iftira sırların” konuşulması, yoksa Erbakan Hoca’ya ve Milli Görü davasına duyulan haklı muhabbet ve teslimiyeti bozmak ve camiamızın kafasını karıştırmak amaçlı mıydı?

  Milli Çözüm ekibinin, yıllardır dikkat çektiği gibi, Ey Oğuzhan ve avanesi! Siz eğer bu camiaya çok özel olarak sızdırılmış, sinsi görevli ve yüksek rütbeli bir ajan değilseniz, bu denli fırsatçılık ve fırsatçılık başka hangi nedenle yapılırdı?

  Ve de ey Milli Görüşçüler!

  Böylesine yalancı, iftiracı, Hocamıza ve çocuklarına çamur atıcı ve sürekli camiamızı karıştırıcı bir adamın, hala ayarını ve amacını anlamayacak ve peşine takılıp kalacak olursanız, “Siz nasıl iseniz, öyle idare edileceksiniz” hadisinin tehdidine uğrayacaksınız!

                                                            Mikail YILMAZ

   Kaynak: http://www.necmettinerbakan.net/haberler/oguzhan-asilturk-8216-un-erbakan-8216-a-iftiralari.html

   
   

   

  Kaynak :
  Bu Haber 15399 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
1

Misafir

Soyleminiz ve yazınızda çok çok lakayitsinniz,

sen bir teşkilat mensubu olamazsın .

Konuştuklarında sadece birazcık olsun, bu insanları bu davadan nasil sogutabilirim düşüncesiyle yazılmışlar...

Bu yazıyı okurken tam bir sokak  dili ile yazıldığını her okuyan 10 kisiden 9 U anlayacaktir.

Misafir yazdı. 26 Ağustos, 2012 12:17

1 Alkış / 0 Kınama

2

Misafir

HAKKın kendi te'sie gücü vardır..


Misafir yazdı. 22 Şubat, 2012 00:00

0 Alkış / 1 Kınama

3

Misafir

S.A BU TERBİYESİZLİĞİ SÖYLEYEN DEĞİL SÖYLETEN DAHA ADİDİR SENİN LİDERİNE HIRSIZ DİYEN BİR ADAMI ERMENİYİ SUSTURMUYORSUN SORUYU SORANI SUSTURUYORSUN YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN BU TEŞKİLATIN AYIBIDIR KİM DUR DİYECEK BU ADAMA ERMENİ İSMİ İLE  ( DURMUŞ DURDUYAN ) TÜRK İSMİ İLE OĞUZHAN ASİLTÜR HEM OĞUZ HEM HAN HEM ASİL HEMDE TÜRK VAYBE NE MUHTEREM ADAM SAADET PARTİSİNDEKİ İNSANLAR NE DİYE DURUYOR NASIL İDARE EDİLMEK İSTENİRSENİZ ÖYLE İDARE GELİR BAŞINIZA ALIN BAŞINIZDA DURAN ADAM LİDERİNİZE HIRSIZ DİYOR

Misafir yazdı. 22 Şubat, 2012 00:00

1 Alkış / 0 Kınama

 
 
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS