• AKP’NİN IMF KÂHYALIĞI VE SÖMÜRGE TAHSİLDARLIĞI

  AKP’NİN IMF KÂHYALIĞI VE SÖMÜRGE TAHSİLDARLIĞI

  10 Kasım 2018

   
  | Devamı  AKP’NİN IMF KÂHYALIĞI

  VE

  SÖMÜRGE TAHSİLDARLIĞI

        

  Berat Albayrak: “IMF Ülke Grubunun İcra Direktörlüğünü devraldıklarını” açıklamıştı. (14 10 2018 – Gazeteler ve Siteler)

  Erbakan Hoca ise: “AKP’nin, IMF’nin sömürge tahsildarı” olduklarınıdefalarca vurgulamışlardı. Böylece bir kerameti daha ispatlanmıştı.

   

  McKinsey IMF’nin alt ve yan kuruluşu gibidir. Yapılan yoğun tenkitler üzerine, Erdoğan iktidarı McKinsey’e teslimiyetten zahiren vazgeçti ama, gerçekte başka yöntem ve sistemlerle IMF ile irtibatlar devam etmektedir. Küresel sermaye (Siyonist sömürü) merkezleri, IMF gibi garantörler ve McKinsey gibi şirketler üzerinden ağlarına düşen ülkeleri denetleyip yönlendirmektedir. Bunların çalışma prensipleri ve sömürü taktikleri şöyle özetlenebilir.

  “Beslenen inekleri, bir süre bol süt verdirecek, ama sonra hastalandırıp öldürecek yemleri biz satıvereceğiz, elde edilen süt ürünlerinin piyasasını ve sömürü payımızı da biz belirleyeceğiz. Hastalanıp ölen ineklerin yerine, yenilerini de istediğimiz ücret üzerinden yine biz göndereceğiz! Böylece bütün ülkeler bizim çiftliğimize, bütün hükümetler de bizim kâhyamıza dönüşecektir.” gerçeklerini yazdığımız için bize çok kızan Yandaş Takımının, Damat Berat paşanın; “Türkiye IMF’nin İcra Direktörü oldu!” açıklaması karşısında yüzleri bile kızarmamıştı.


   

  MAKALENİN TAMAMINI İNCELEMEK İÇİN:
  http://www.millicozum.com/mc/duyurular/2018-11-07-21-00-10

   


          Bu makaleyi sesli olarak dinleyebilirsiniz:


  Bu Haber 519 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS