• Ahmet AKGÜL ''ERBAKAN Teknolojilerinin'' Sergilendiği IDEF 2017 Savunma Sanayi Fuarında

  Ahmet AKGÜL ''ERBAKAN Teknolojilerinin'' Sergilendiği IDEF 2017 Savunma Sanayi Fuarında

  12 Mayıs 2017
  Siyaset Bilimci Ahmet AKGÜL Hocamız 10 yılı aşkın süredir anlattığı "Erbakan Teknolojileri"nin sergilendiği IDEF 2017 Savunma Sanayi fuarında Proje Yöneticilerinden sunumlarını dinlerken..

   
  | Devamı  Ahmet AKGÜL
  ''ERBAKAN Teknolojilerinin'' Sergilendiği IDEF 2017 Savunma Sanayi Fuarında!..

   

  Siyaset Bilimci Ahmet AKGÜL Hocamız 10 yılı aşkın süredir anlattığı "Erbakan Teknolojileri"nin sergilendiği IDEF 2017 Savunma Sanayi fuarında Proje Yöneticilerinden sunumlarını dinlerken..

   

  Ahmet AKGÜL Hocamız, Erbakan Hocamızın elektromanyetik silahlar da dahil bu silahların 2006 yılında İstanbul Grand Cevahir otelde videolarını izlettirdiğini, seri üretime geçildiği ve ordumuzun ilgili birimlerine teslim edildiğini bahsettiğinde ki silahların proje yöneticilerinin gözlerindeki ışıltıyı ve daha da hassas misafirperverliklerini sizlere aktarmak isterim. Basit bir malzemenin bile arge'sinin yıllar sürdüğünü bilmekteyiz. Lazer silahları.. barutsuz elektromanyetik kuvvetle yol alan bu silahlar... Ar-Ge' si bile 10 yıllar alabilecek olan bu silahlar gün be gün açıklanıyorsa, ve psikolojik savaş için açıklanan kısmı buysa, stratejik olanlarını takdirlerinize bırakıyorum. Erbakan Hocamıza inanın. Bu teknolojileri üretip ordumuza teslim eden Erbakan Hocamızdan ve bizlere aktararak zafer için umut aşılayan Ahmet Hocamızdan Allah razı olsun.

  Armegodon (melheme-i kübra) yaklaşıyor.

  Sabır, savaş, zafer...

  1) ERBAKAN'IN ÜRETTİĞİ TEKNOLOJİK SİLAHLAR:

  https://youtu.be/foqBhBP54QI

  2) Videolarla ERBAKAN'IN Teknolojisi ve TSK Sevgisi

  http://www.necmettinerbakan.net/page.php?act=videoListe&katID=22&name=videolarla-erbakan-in-teknolojisi-ve-tsk-sevgisi

     Kaynak :
  Bu Haber 1502 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS