• 28 ŞUBAT DOSYASI

  28 ŞUBAT DOSYASI

  28 Şubat 2019
  28 Şubata Milli Bakış

   
  | Devamı

   


  Fransız Yüce Konseyi Talimatı "RP'yi Bitirin Ilımlı (Cemaatcı) Yeni Hükümet Kurun"           BU ÖZÜR DİLENECEK!

  Bu vatanın sevdalısı, yaptığı efsane hizmetlerle milletin gönlüne taht kurmuş, vizyonuyla ve öngörüleriyle her daim bu ülkeye yol göstermiş ve yüzünü ağartmış olan Milli Görüş Lideri ve 54. Hükümet’in Başbakanı Necmettin Erbakan’a, karanlık 28 Şubat sürecinde yalanlarla, iftiralarla ve attıkları çamurlarla var gücüyle saldıranlar ve onların zavallı işbirlikçileri bir kez daha kendi yalanlarında boğuldular.

            
  Kara bir leke ile yaşamak istemiyorsanız...

  Açıklanan 28 Şubat’taki MGK’nın tutanakları Erbakan Hoca’nın her zamanki dik duruşunu ve ucuz kahramanlara pabuç bırakmayan asil ve nazik tavrını gözler önüne serdi. Bu karanlık sürecin bilfiil görevli olan aktörlerinin cezasını adalet verecek muhakkak. Ancak iş bununla bitmiyor. Dönemin sivil işbirlikçileri, özellikle de ismiyle müsemma olan “Kartel medyası” da bu rezilliğin hesabını ödeyecek. Kasıtlı çarpıtılan veya uydurulan haberler, yalan yanlış yorumlar ve bunlara yer veren gazeteler, köşe yazarları, velhasıl-ı kelam işbirlikçi medya unutulmadı. Yalan manşetlerin müsebbibi olan Hürriyet ve Sabah gazeteleri başta olmak üzere bu günaha ortak olanlar, bugün yönetimlerinde başka isimler olsa da, bu vicdansızlığın hesabını vermek ve kendileriyle yüzleşmekle mükellefler. Sözün özü; eğer ki vicdanınızda kara bir lekeyle yaşamak istemiyorsanız beyler; bu özür dilenecek!

   

  Asparagas manşetler utanç kaynağı

  28 Şubat 1997 tarihinde yapılan Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı tüm zamanların en kapsamlı yalan, iftira kampanyasına sahne oldu.  Koca koca gazeteler asparagas, utanç dolu manşetlerle okurların karşısına çıktı. Dönemin öne çıkan üç gazetesi Hürriyet, Milliyet ve Sabah 54. Hükümet’e karşı çok yönlü bir karalama kampanyası başlattı. “İrtica”, “laiklik” kavramlarını hemen her gün manşetlere çıkardı ve kamuoyunu yalan haberlerle yönlendirmeye çalıştı. Kartel medyası olarak adlandırılan bu üç gazete bir yandan Tansu Çiller’i yıpratarak koalisyondan çekilmesi için baskı yaparken, diğer taraftan “irtica” senaryoları ile Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı istifaya zorladı. Unutmak mümkün mü; adı açıklanmayan  “üst düzey askeri yetkililere” dayandırılan asparagas manşet ve haberlerle TSK defalarca “göreve” davet edildi.  Darbeci medyanın asparagas haberleri gölgesinde toplanan Millî Güvenlik Kurulu Kararları da bir başka utanç kaynağı oldu.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

           

           MGK Belgelerinde Ortaya Çıkan Tarihi Gerçek

      DİK  DURMAK  ANCAK  ERBAKAN  GİBİ  OLUR 

  Yaptığı efsane hizmetlerle rantiyenin ve küresel emperyalistlerin oyunlarını bozan 54. Erbakan Hükümeti’ne tuzak kuranların yalanları bir kez daha ortaya çıktı.

   

  28 ŞUBAT’IN SİVİL İŞBİRLİKÇİLERİNİN ERBAKAN HOCA’NIN DARBECİLERİN KARARLARINA BOYUN EĞDİĞİ İFTİRASINA CEVAP AÇIKLANAN TUTANAKLARDAN GELDİ… DEVLET SIRRI OLAN DÖNEMİN MGK TUTANAKLARI AÇIKLANDI, BİR GERÇEK DAHA İFTİRACILARIN YÜZüNDE TOKAT GİBİ PATLADI…

   

  YÜZÜNÜZ KIZARACAK MI?

   

  Yaptığı efsane hizmetlerle rantiyenin ve küresel emperyalistlerin oyunlarını bozan 54. Erbakan Hükümeti’ne tuzak kuranların yalanları bir kez daha ortaya çıktı. Tarihi 28 Şubat MGK’sının tutanaklarının açıklanması, Milli Gazete’nin birçok kez gündeme getirdiği MGK’daki 18 maddenin Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan tarafından imzalanmadığı gerçeğini resmi olarak da teyit etmiş oldu. Böylelikle, türlü çeşitli iftiralarla Erbakan’ı karalamaya çalışanların yalanları bir kez daha ayaklarına dolandı. Bu karanlık tezgâhların sorumlusu sinsi çevreler ve bugün o kurumların başında bulunanlar, yüzünüz kızaracak mı bilemiyoruz ama bari nezaketen de olsa çıkıp özür dileyin!

   

  BİLİNÇLİ OLARAK YALANI SAVUNDULAR!

   

  Yıllardır bazı kesimler tarafından Erbakan’ın tarihi MGK’daki 18 maddeyi imzaladığına ilişkin yapılan maksatlı yalan propagandası, yayımlanan tutanaklarla birlikte tuzla buz oldu. Yazdıkları kitaplarla, gazete ve televizyonlara verdikleri demeçlerle, devamlı surette ve bilinçli olarak bu yalanı pompalamayı sürdürenlere, “çamur at izi kalsın” mantığıyla Erbakan Hoca’ya kara çalmaya yeltenenlere, art niyetli kişi ve kurumlara en güzel cevap tutanaklardan geldi. MGK’nın resmi tutanakları, Erbakan’ın, milleti baskı altına almayı amaçlayan cuntanın imzalanması için direttiği 18 maddeyi imzalamadığını açıkça gösterdi. Tarih bir kez daha yüzleri gibi yürekleri de kararmış olanları hüsrana uğrattı. Erbakan, kendisine inanan ve güvenen milyonların yüzünü bir kez daha ağarttı.

   

  O Rezil Manşetler Unutulmadı

   

  CUNTA, Erbakan’ın belgeleri imzalamamasının ardından emrindeki gazetelere attırdığı manşetlerle iktidara mesaj göndermeyi sürdürdü. Hürriyet gazetesi vasıtasıyla,  1 Mart’ta “Tarihi karar”, 2 Mart’ta “Askerin 20 şartı”, 3 Mart’ta “Bunları yapın”, 4 Mart’ta “Ya uy ya çekil”, 6 Mart’ta ise “AYNEN İMZALADI” ve daha sonra da “Zorluk Çıkarmadı” manşetleriyle olmayan olmuş gibi gösterilirken, Erbakan da toplumun gözünde küçük düşürülmeye çalışıldı. Bazı gazeteler bu yalana teşne olmaktan oldukça mutluydu. Hatta o kadar ileri gidildi ki önemli bir kanaat önderinin ağzından ‘Beceremediniz Artık Bırakın’ manşeti ile Müslümanların da Erbakan’ı istemediği imajı bile oluşturmaya çalışıldı. O dönemin bir başka gazetesi olan Sabah ise en çirkin manşetleri atan medya organlarının başında yer aldı. Gazete o günlerde, “Hoca bu imza senin değil mi?”, “Muhtıra gibi brifing”, “Erbakan’ın imzaladığı işte 18 madde”, “Paşa paşa imzaladı” manşetleriyle iktidara karşı tetikçilik yaptı.

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

             ERBAKAN: MGK KARARLARINA İMZA A-T-M-A-D-I-K 


  ***  28 Şubatın Dış Mihraklı Olduğunu İspat Eden Tarihi Belge


  ***  İsrail'in 28 Şubattaki Etkisi ve Güvendikleri Adam Kimdi?

  ***  Dünyanın En Zengin 300 Siyonistin 28 Şubat Kriptosu, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın eline Yıllar sonra geçtiğinde, 28 şubatta uygulanmasını istediği maddelerle aynı idi !!!!!!!!.......


  *** Makovski En Zengin 300 Siyonistin oluruyla aldığı kararlar, 28 Şubatta Uygulanmasını İstenen kararlardı!!! 

  ***  Dönemin Cumhurbaşkanı olan Demirel'in, 28 Şubat Sürecinde Demokrasi Kurallarını Çiğnemesi!!!...

  ***  28 Şubatta Gözden Kaçırılan; ABD'nin Ankara elçine talimatı "Askeriye İçerisinde Bir Cunta Kurdur ve Bir İhtilal Yaptır!"
  *** 28 Şubatı Yapan Cuntanın Cezalandırılmasını İstermisiniz?

  -----------------------------------------------------------------------------------

  ***   Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’DAN 28 Şubata Genel Bakış 

   

   

  Not: Genel Bakışı İzlemek İçin Lütfen Yukarıdaki Yazıya Tıklayınız.    

   ----------------------------------------------------------------------------------
  ***  Prof. Dr. Necmettin Erbakan'a Atılan En Büyük İftiralardan Biride “Erbakan 28 Şubat kararlarının uygulanmasını imzaladı.”

  ***  Koalisyon Ortağı DYP'nin Milletvekili Dönemin İçişler Bakanı Ağar “28 Şubatta ERBAKAN yapması gerekeni yaptı bizim partimiz direnemedi.” Dedi.

  ***  Vural Savaşın İtirafı “Gaza geldim dava aştım, keşke olmasaydı.”

  ***   Kahraman Bir E. GENERAL ‘in Açıklaması “ABD CIA BAŞKANI ve CUNTACILARIN kararı: ERBAKAN Hükümeti YIKILMALI” ve Tevfik DİKER 19-20 DÖNEM MİLLETVEKİLİ DYP ESKİ GENEL Sekreterinin Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN’dan Yıllar sonra Özür Dilemesi.
  ***  28 Şubatın Bir Numaralı Adamı Kim? Neden Yapıldı? Dönemin DYP Vekilinden Vicdanlı Açıklama.

   
   28 Şubat Sürecinde Erbakan'a İlk İftira Atan Erdoğan ve Ekibi idi!:


  28 Şubat Gerçeği Tam ve Doğrusu: Ahmet AKGÜL Anlatıyor!     PROF. DR OSMAN ALTUĞ ANLATIYOR:

  28 ŞUBATTA DARBE PLANI YAPTILAR ANCAK HAVALARINI ALDILAR. 28 ŞUBATTA DARBE YAPILMIŞ OLSAYDI HEMEN ERTESİ GÜNLERDE BAŞBAKAN ERBAKAN’IN İSTİFA ETMESİ GEREKMEZ MİYDİ? KALDI Kİ 28 ŞUBATTAN 4 AY SONRA İSTİFA ETTİLER...AMA ERBAKAN PROTOKOL GEREGİ 4 AY SONRA YANİ PROTOKOL DOLDU VE İSTİFA ETTİ...HUKUMET PROTOKOLU YAPMIŞTI ERBAKAN DOĞRU YOL PARTISIYLE 54.HUKUMET ADINA...  GÜLEN’NİN 28 ŞUBATTA GAZETE MANŞETLERİNE YANSIYAN TAVRI VE KİTABINDAKİ 28 ŞUBAT YORUMU  Fetullah Gülen'in Kırık Testi Kitabından; “Amerika‘da Bir Ay, 28 Şubat ve Türkiye'nin Geleceği” Başlığı Altında Aşağıdaki Şu Yorumu Yapmıştı:
                                   


  Kaynak :
  Bu Haber 21658 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS