• “…TATLI MI OLACAK, KANLI MI OLACAK; BUNA HALK KARAR VERECEK…” SÖZÜ NE ANLAMA GELİYOR?

  “…TATLI MI OLACAK, KANLI MI OLACAK; BUNA HALK KARAR VERECEK…” SÖZÜ NE ANLAMA GELİYOR?

  26 Nisan 2013
  “…TATLI MI OLACAK, KANLI MI OLACAK; BUNA HALK KARAR VERECEK…” SÖZÜ NE ANLAMA GELİYOR? “Bir dünya hükümeti ister istemez kurulacaktır. Tek sorun, bu sonuca güzellikle mi, yoksa zorla mı ulaşılacağıdır.” M. Warburg, 1945

   
  | Devamı
  “…TATLI MI OLACAK, KANLI MI OLACAK; BUNA HALK KARAR VERECEK…” SÖZÜ NE ANLAMA GELİYOR?


   

  “…TATLI MI OLACAK, KANLI MI OLACAK; BUNA HALK KARAR VERECEK…”

   

  “Bir dünya hükümeti ister istemez kurulacaktır. Tek sorun, bu sonuca güzellikle mi, yoksa zorla mı ulaşılacağıdır.”

  M. Warburg, 1945

   

  Hz. Ali’nin buyurduğu gibi “Susulacak yerde konuşmak ahmaklık, konuşulacak yerde susmak ise korkaklıktır”.. Neyi, nerede ve nasıl konuşacağını çok iyi bilen yiğitler vardır.

  “Attığı taş kurbağayı ürkütmeyen” cinsten, her gün yüzlerce kuru sıkı laf yapan, ama ucuz kahramanlık rolleri bilindiği için, güç merkezlerince hesaba bile katılmayan boşboğazlara karşılık, bir Meclis Grup toplantısında söylediği sözler batılların beyninde bomba misali patlayan, Erbakan gibi dava erleri vardır!..

  “Refah her halde iktidara gelecektir! Adil Düzene mutlaka geçilecektir! Bu kesin şarttır!.. Ancak bu geçiş yumuşak mı olacak, sert mi olacak! Tatlı mı olacak, kanlı mı olacak: İşte buna 60 milyon karar verecektir.! ”  Evet bu sözler hem bir izzettir hem cesarettir!

  Erbakan Hocanın, şeytanları şaşırtan ama müminleri ferahlandıran bu sözleri:

  Refah Partisinin, milletimizin hür iradesi ve özgür tercihi ile kazandığı seçim zaferlerini hazmedemeyip, askeri darbe çığırtkanlığı yapanlara çok ciddi ve cesaretli bir uyarıdır. Demek isteniyor ki:

  Ordu bu milletin eseridir ve milletin emrindedir. Ordumuzu milletin ve milli menfaatlerin aleyhinde kullanmak hevesine düşenler ise, karşısında 60 milyonu bulacaktır!..

  Bu inançlı milletimiz kendi haklarını ve hürriyetlerini elde etmek ve arzu ettiği Adil bir Düzen’e geçmek için başvurduğu kanuni ve insani yollar tıkanırsa, dış güçler ve işbirlikçileri, zorbalığa ve barbarlığa kalkışırlarsa.. O takdirde bu millet hürriyet ve haysiyeti için gerekirse, kan dökmekten ve can vermekten de kaçınmayacaktır!.. Ama inşallah, buna ihtiyaç kalmıyacaktır…

  Bu sözler aynı zamanda, milletimize de çok anlamlı bir uyarıdır:

  Eğer, elimizdeki siyasi ve kanuni fırsatları değerlendirmez ve hala batıl ve bozuk zihniyetlerin ekmeğine yağ sürersek, bir gün gelir kaybedece­ğimiz değerlerimize tekrar kavuşmak için, bütün malımızı ve canımızı ortaya koymaya mecbur kalacağımız yeni bir Kurtuluş Savaşı için, çok daha çetin sıkıntılara katlanmaya mahkûm olacağımız unutulmamalıdır!

  Bu erkekçe sözler, asıl o sırada ülkemize gelen ve masoncuk-larına Refah aleyhinde direktifler veren Siyonist İsrail’in, terörist dışişleri bakanı Şimon Perez’e ve tüm dış güçlere ve şeytani merkezlere bir meydan okumadır!. Allah’u Ekber! Allah en büyüktür!.

  Yani ey ehli zülüm! Sizinle hesaplaşmaya ve kozumuzu paylaşmaya hazırız!..
  Bu sözleri söylemek için sadece yürek yetmez. Elbette sağlam bir bilek Güç ister!..
  Bunlar, kuru bir cesaret ve gayret neticesi söylenmiş ve sadece his ve heyecanları tatmine yönelmiş sözler de değildir!.. Ve ey bizi korkaklıkla suçlayan zavallılar!..

  Biz ucuz kahramanlıklara ve kuru kabadayılıklara tenezzül etmemek ve emrolunduğumuz tedbir ve teenni ile hareketimizi sürdürmek için gösterdiğimiz sabır ve sükûneti, taviz ve tutarsızlık olarak niteleyen soytarılar! Maksatlı olarak yapılan hedef saptırmalar ve spekülasyonlar karşısında, Hoca tarafından anlamı açıklanan ve bazı çevrelerce “sözünden caydığı ve tükürdüğünü yaladığı” sanılan bu çıkışlar,en azından “düşman mevzilerini ve muhtemel tepki derecelerini öğrenmek amacıyla fırlatılan, maket füzeler yerindedir” ve bu bakımdan bile oldukça anlamlı ve önemlidir!

  Ve Erbakan önce Başbakandır!.. Sonra bilinçli ve stratejik bir geri adım atılmıştır ve şimdi devlet başkanlığına ve büyük inkılâbına doğru son hazırlıklara başlanmıştır!…

  Erbakan Hoca’nın 1991 yılında sarfettiği: “Türkiye, mutlaka adil düzene geçecektir. Bu kesin şarttır. Bu geçiş kanlı mı, yoksa kansız mı gerçekleşecek? İşte buna halkımız karar verecektir” şeklindeki sözlerinin, masonik cephede büyük bir telaş ve tedirginlik meydana getirmesinin bir nedeni de, meşhur siyonist M. Warburg’un 1945 yılında söylediği: “Bir dünya hükümeti ister istemez kurulacaktır. Tek sorun, bu sonuca güzellikle mi, yoksa zorla mı ulaşılacağıdır” iddialarına karşı, ilk ve tek onurlu çıkış olmasıdır. Çünkü siyonist merkezler bu sözlerin sahibini çok iyi tanımaktadır.

   

   
  Bu Haber 9885 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS