• “AŞI”LARLA; SAĞLIK MI, YOKSA HASTALIK MI AŞILANIYOR?

  “AŞI”LARLA; SAĞLIK MI, YOKSA HASTALIK MI AŞILANIYOR?

  14 Aralık 2018

   
  | Devamı


  “AŞI”LARLA; SAĞLIK MI,

  YOKSA HASTALIK MI AŞILANIYOR?


  Bir bilim adamının uyarıları: Zika Virüs ve Rockefeller Tıbbı!

  Çocukluk çağında uygulanan aşılar ile ilgili mantıksızlıkları araştırdıkça, İngilizce literatürde neler olduğunu anladıkça, millet ve memleketim için daha çok çalışmam ve daha çok yazı yazmam gerektiği kanaatim güçlenmektedir. Günümüzde uygulanan, öğretilen tıbbın delile dayalı tıp (evidence-based medicine) denilir ki, bazı akl-ı evveller buna ortodoks tıp diyor (Latincede ortho dikine, doğru; hetero diğer anlamına geldiğine göre) işlerine gelmeyen bilgi ve uygulamalara heterodoks tıp demekle kendilerini haklı göstermeye çalışıyorlar. Meğer Ortodoks tıbbın mucidi de Rockefeller ailesi değil mi imiş?

  Ortaya çıkan zikavirüs olayını biraz kurcalayınca bu uçuk(!) hikâyelerin aslında uçuk olmadığını, karşımızda acayip bir sistemin bulunduğunu naçizane duyurmak isterim. Ahmet Rasim hocanın konu ile ilgili ve ilginç bağlantıları fâş eden yazısına bıraktığım yorumda “Neden son on yıldır Kırım-Kongo gibi daha önce adını bile duymadığımız garip hastalıklar peydah oluyor ve neden bu hastalıkların etkenleri daha önce laboratuarlarda üretiliyor ve üzerlerinde çalışılıyor durumda?” sualini tevcih etmiştim. Nitekim bugün yayınlanan “Zikavirüsü kimin?” başlıklı yazıda açıkça zikavirüs patentinin (bu da ne demekse ve de nasıl kâbil olabiliyorsa!?) ilaç imparatoru da denilen (küresel-Siyonist sömürü sermayesi baronlarından) Rockefeller Foundation’a ait olduğu kaynak gösterilerek belirtilmiştir.

  MAKALENİN TAMAMI İÇİN: 

  http://www.millicozum.com/mc/duyurular/asilarla-saglik-mi-yoksa-hastalik-mi-asilaniyor  Bu Haber 1007 defa okunmuştur.
  Dost Siteler...
  www.millicozum.com
  www.necmeddinerbakan.net

 
Yorum Ekleyin
Yorum eklemek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Telif Hakkı: Prof. Dr. Necmettin Erbakan - NecmettinErbakan.Net, Necmettinerbakan.org | Milli Çözüm Dergisi | AhmetAkgul.Net | MealiKerim.com | İLETİŞİM |RSS